Recenze Alcon

Tereza B Tereza B

Přidáno: 1. srpna 2023

• nedráždí oči
  • komfortní

Skvělé čočky, které používám už spoustu let. Jsou opravdu komfortní, že o nich ani po celém dni nevím. Rozhodně lepší než verze aqua, kdy mě kolikrát večer už pálily oči nebo i během dne jsem si musela oči rozkapat. Za mě skvělý produkt, který budu kupovat i nadále.

Roman Roman

Přidáno: 4. ledna 2022

• rychlá úleva od pálení očí
  • nejhorší kapátko ever

Nemám je ani měsíc a už jsou skoro 3/4 pryč, kvůli super kapátku, kde vám většina vyteče z oka ven.

Alcon Aosept Plus s HydraGlyde 3 x 360 ml

Alcon Aosept Plus s HydraGlyde 3 x 360 ml

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 14. prosince 2021

• Naprosto otřesný roztok. Oplachnutí čočky tímto roztokem skončilo návštěvou oční pohotovosti a popáleným okem. Výrobce na obalu sice uvádí, že se musí používat speciální pouzdro a že se tím nemají oplachovat čočky, ale každý, kdo někdy nosil čočky ví, že jednou za čas je potřeba opláchnout čočky od smítka. Nikdy víc, nechápu, jak se něco takového může vůbec prodávat.

Max Max Max Max

Přidáno: 8. července 2020

• Super komfortní.

Po letech nošení Frequency Aspheric 55 jsem přešel na Alcon Air Optix Plus Hydraglyde a musím říct, že rozdíl je propastný. Alcon Air Optix v očích perfektní sedí, za celý den o nich nevím. Klimatizace, suchý vzduch, horko nebo zima, přechody z tepla do zimy a tak dále... Čočky i večer po dlouhém dni stále skvěle fungují.
Zraková ostrost je skvělá, nemám výhrad.

Za mě skvělý výrobek za rozumnou cenu, který budu kupovat.

Ověřený zákazník BestGaze.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. května 2020

Zakoupeno v BestGaze.cz

Vše OK

Ověřený zákazník StoppOptik.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. ledna 2020

Zakoupeno v StoppOptik.cz

• Kvalitní roztok za dorou cenu

Tento roztok používám roky, plně vyhovuje k Acuvue Oasys které používám.
S levnými roztoky jsem se párkrát spálil, většinou kupovanými mimo optiky, proto kupuji tento Optifree

Alcon Systane Hydration zvlhčující oční kapky 10 ml

Alcon Systane Hydration zvlhčující oční kapky 10 ml

Rastye Rastye

Přidáno: 7. listopadu 2019

• Příjemné pro oko
  • Okamžitá úleva
  • Vyšší cena

Dostala jsem vzorek. Používám systane ultra. Tyhle ale byly také fajn. Při první aplikaci jemně zaštípaly oči, což se už pak neopakovalo. Po zakápnutí úleva, která netrvá dlouho (ale já mám extrémně suché oči), přesto alespoň dočasná úleva je příjemná. Kapu několikrát denně. V okolí očí, na řasách nechává jemný mastný film (což je jen dobře, protože alespoň víte, že tohle zanechává i v oku).

Alcon Dailies Total1 30 čoček

Alcon Dailies Total1 30 čoček

Hana Chaloupecká Hana Chaloupecká

Přidáno: 30. června 2019

• Na oku jsou příjemné
  • Nalepí se na oko a vůbec nejdou sundat.

Čočky jsou na oku příjemné, ale bohužel pak nejdou sundat.

Ověřený zákazník Lentiamo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. března 2019

Zakoupeno v Lentiamo.cz

• nedrazdi oci

Přidáno: 16. ledna 2019

• Po poslední objednávce čočky nekvalitní praskaly a praskla mi sítnice.Dlouhá doba léčení.

Neporočuji.Již nenosím.

Přidáno: 15. ledna 2019

• Dříve spokojenost
  • Zhoršení kvality

Po letech přecházím na jiné čočky, při poslední objednávce mi 3čočky z balení praskly ihned po rozdělání! Byly tenčí než dříve a i v oku neseděly, dráždily.

Alcon Dailies AquaComfort Plus 90 čoček

Alcon Dailies AquaComfort Plus 90 čoček

Přidáno: 9. ledna 2019

• Zvládnou v klidu i dva dny nošení.
  • Neunavují oči
  • Napadaj, ani při sprchování.
  • Jednoduché nasazení i sundání.
  • Snad jen to, že se snima nedá potápět :D

Tyto čočky používám déle jak 8 let a bez problému. V prvopočátku jsem měl malý problém si je nasazovat, ale to je problém u všech začátečníků. Za celou dobu mne nijak nezradily a ani neomezily. Určitě by se to nemělo, ale už více jak rok je používám i dva dny (spím snima), a bez problému.
Za mě doporučuji.

Alcon FreshLook 1-Day dioptrické Gray 10 čoček

Alcon FreshLook 1-Day dioptrické Gray 10 čoček

Přidáno: 3. prosince 2018

• všechno

Čočky jsem si zakoupila v barvě gray a green . Při prvním nasazení se mi čočka v oku roztrhla a zajela pod víčko. Trochu porod ty dva kusy vytáhnout. Tak jsem psala prodejci a chtěla čočky zaslat zpět. Bohužel jsem to nestihla ( můj problém).
Tak jsem si řekla ok stát se to může dám ji ještě šanci. A mazec, opět se čočka v oku roztrhla . U jiných značek se mi tohle nikdy nestalo. Zřejmě špatná série. Pro mě ale tato značka zklamání a více si ji nekoupím.

Přidáno: 21. října 2018

• Kontinuelní nošení bez omezené a nepříjemného vysušování či škrábání (tedy alespoň u dřívější varianty..)
  • Změna kvality čoček. Tyto kupuji již léta a poslední nákup (alensa.cz) - čočky nevydrží ani měsíc, nepříjemné v oku již po 14dnech (nepomůže umytí či namočení v roztoku). Jsem z toho zklamaná protože to byly bezkonkurenčně nejlepší čočky které jsem kdy zkoušela.Komfot byl vždy perfektní, nechápu tedy proč ta změna .

Jsem z aktuální kvality zklamaná protože to byly bezkonkurenčně nejlepší čočky které jsem kdy zkoušela.Komfot byl vždy perfektní, nechápu tedy proč ta změna . Zvažuji že už kupovat nebudu.

Přidáno: 6. srpna 2018

• vysoká propustnost kyslíku
  • 1. nízké % vody - drážďí
  • 2. menší průměr ...13.8 vs 14.0 je v oku opravdu znát (nedoporučuji pokud nejste šikmooký občan)
  • 3. vyšší cena
  • 4. horší aplikace - jsou takové slizké/kluzké
  • 5. nemají UV filtr
  • 6. hůř se otevírá balení - ve snaze šetřit udělali plastové poudrzo značně odlehčené/ořezané a tak se špatně uchopuje

Vybral jsem je, protože jsem chtěl vyzkoušet něco TOP s vysokou propustností kyslíku a nechtěl jsem šetřit "víc peněz, víc adidas". Výsledek = Čočky nepoužitelné, vyhazuji rovnou do koše. Za poloviční cenu máte Biofinity s nesrovnatelně vyšší kvalitnou a pohodlím. Ono i měsíc nošená Biofinity je pohodlnější než toto.
Takže pokud si čočky vybíráte sami bez očních specialistů. jste normální občan s +/- běžnou bulvou tak hlavně neblbněte a nekupujte Air Optix...tím tuplem pokud jste již uživateli Biofinity a chcete něco víc adidas...Biofinity 4ever.

Přidáno: 6. srpna 2018

• výrobek sem spokojeně používala x let bez problémů
  • poslední koupené balení (červen 2018) hrozná kvalita
  • rudé oči, hrozná bolest, po navštěvě lékaře diagnoza poškrabana rohovka od kontaktní čočky. čočky jsem vyhodila ačkoliv jsem je měla jen 2 dny místo měsíce, oko přeléčila a po měsíci s brýlemi jsem načala další balení. po 2 dnech mám oči jak angorák a pro změnu mě bolí druhé oko než minule.
  • fakt super.

tyto čočky už NIKDY nekoupím.
nevím jestli jsem měla smůlu na vadné celé balení nebo šla kvalita někam do háje, ale tyto zkušenosti mi bohatě stačí

Alcon Systane Gel Drops oční kapky gtt. 10 ml

Alcon Systane Gel Drops oční kapky gtt. 10 ml

Přidáno: 23. června 2018

• rychlá úleva očím
  • dlouhodobí efekt
  • finančně dostupné
  • k sehnání v lékárnách i v malých městech

Velmi doporučuji,jsem s nimi hodně spokojená,jsou ideální při pocitu suchých a podrážděných očí.Kapu do očí i před delší trasou autem.

Přidáno: 22. června 2018

• velmi rychlá úleva,která vydrží po dlouhou dobu
  • velikost balení a cena
  • mají snad v každé lékárně a i na internetu
  • .

Velká spokojenost,nejlepší,co jsem kdy vyzkoušela.

Alcon Air Optix Aqua 3 čočky

Alcon Air Optix Aqua 3 čočky

Ověřený zákazník Eshop Eiffel Ověřený zákazník

Přidáno: 18. června 2018

Zakoupeno v Eshop Eiffel

• kvalitní čočky za dobrou cenu

Přidáno: 14. června 2018

• Dlouhá doba spotřeby po otevření
  • cenově výhodné
  • balení 10 ml

Koupila jsem si Systane Ultra kapky na doporučení lékaře,jelikož jsem byla na kontrole a zmínila jsem se mu o tom,že mám pocit suchých očí.Mám to z práce,kdy sedím dlouhé hodiny u pc a oči to namáhá.Výhodou je,že kapky,když se otevřou,mají na spotřebu dlouhou dobu.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25